Kvalita & výhody

S neomezeným počtem kombinací barev, struktur a tvarů z kolekce kobercových čtverců Capital můžete snadno vytvořit samostatné zóny ve svém kancelářském prostoru bez dalšího dělení prostoru – jednoduše použijte vizuální rozdělení vytvořené dlaždicemi z naší kolekce.

Kobercové čtverce z kolekce Capital jsou k dispozici nejen v základním rozměru 50 × 50, ale také ve speciálních rozměrech 25 × 100, 60 × 60 a 100 × 100, což ještě více usnadňuje vytváření zajímavých prostorů, vizuálně dělí místnosti a vytváří zóny v prostoru. Každý dostupný vzor bude vypadat jinak v závislosti na velikosti, což dále zvyšuje počet zajímavých návrhů, které můžeme pomocí této kolekce vytvořit.

Ideální volba

Víme, že snížená hluková zátěž v kancelářských prostorech znamená mnohem větší pohodlí a tím i vyšší produktivitu a pohodu. Kobercové čtverce z kolekce Capital lze vyrobit také s přídavným akustickým podkladem, který ještě zvýší komfort vaší práce,  jenž je díky výborným standardním akustickým vlastnostem našich kobercových čtverců již i tak velmi vysoký.

Komfort naší kolekce se zvyšuje také díky užitným vlastnostem kobercových čtverců. Čištění je rychlé a snadné, protože dlaždice jsou vysoce odolné a po dlouhou dobu si zachovávají barvu a atraktivní vzhled, což má za následek nižší náklady na údržbu.

JAKÉ JSOU VÝHODY

POUŽITÍ KOBERCOVÝCH ČTVERCŮ V POROVNÁNÍ S KOBERCEM V ROLI

Kobercové čtverce lépe absorbují a izolují zvuk, tlumí a blokují hluk.

V případě poškození nebo zašpinění lze kobercový čtverec snadno vyměnit, je možný i přístup do zdvojené podlahy.

Kobercové čtverce lze namontovat jak na standardní podklad, tak i na zdvojené podlahy.

Méně odpadu z montáže, nižší náklady na instalaci a kratší doba instalace. Velké úspory v investičních rozpočtech.

Široké možnosti pokládky díky různým barvám, strukturám a tvarům.